Organisatie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2016
4

Leden

Foto van Rosemarijn Dral Rosemarijn Dral (Fractievoorzitter)
Foto van Rene Blokzijl Rene Blokzijl (Raadslid)
Foto van Janneke Lagerwaard Janneke Lagerwaard (Raadslid)
Foto van Edwin Stokvis Edwin Stokvis (Raadslid)
Foto van Olav Abbring Olav Abbring (Fractieassistent) vanaf 19-12-2016
Foto van Roy Abdul Rasjid Roy Abdul Rasjid (Fractieassistent)
Foto van Martin Alblas Martin Alblas (Fractieassistent)
Foto van Bart Baaten Bart Baaten (Fractieassistent)
Foto van Mark Fransen Mark Fransen (Fractieassistent) tot 13-04-2016
Foto van Raimond Schikhof Raimond Schikhof (Fractieassistent)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van Bert Jongert Bert Jongert (Fractievoorzitter)
Foto van Cindy de Boer Cindy de Boer (Raadslid)
Foto van Arjen Ronner Arjen Ronner (Raadslid)
Foto van Jamie Carton Jamie Carton (Fractieassistent) vanaf 01-02-2016
Foto van David Lindenaar David Lindenaar (Fractieassistent) tot 28-01-2016
Foto van Marja van der Pol-Gase Marja van der Pol-Gase (Fractieassistent)
Foto van Hester Stroo Hester Stroo (Fractieassistent) vanaf 01-02-2016
 

GemeenteBelangen

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van Ria Bisseling Ria Bisseling (Fractievoorzitter)
Foto van Albertina Fijn Albertina Fijn (Fractieassistent)
Foto van Guus Kramer Guus Kramer (Fractieassistent)
Foto van Fred de Lorijn Fred de Lorijn (Fractieassistent)
Foto van Jan Wilms Jan Wilms (Fractieassistent)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van Jan Ras Jan Ras (Fractievoorzitter)
Foto van Teun Flens Teun Flens (Raadslid)
Foto van Marc Flens Marc Flens (Fractieassistent)
Foto van Marlies Ras Marlies Ras (Fractieassistent)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van Joke van der Blom Joke van der Blom (Fractievoorzitter) vanaf 29-08-2016
Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Fractievoorzitter) tot 29-08-2016
Foto van Joke van der Blom Joke van der Blom (Raadslid) tot 29-08-2016
Foto van Marco Olij Marco Olij (Raadslid) vanaf 29-08-2016
Foto van Paul Klarenbeek Paul Klarenbeek (Fractieassistent)
Foto van Peter de Vries Peter de Vries (Fractieassistent) tot 15-07-2016
Foto van Thomas Waldman Thomas Waldman (Fractieassistent) tot 10-10-2016
Foto van Chris Ypma Chris Ypma (Fractieassistent) tot 23-04-2016
Foto van Arjan Zweers Arjan Zweers (Fractieassistent) tot 03-02-2016
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van Peter de Wit Peter de Wit (Fractievoorzitter)
Foto van Greet Oosterbaan Greet Oosterbaan (Fractieassistent)
Foto van Eelco Taams Eelco Taams (Fractieassistent)
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Rob Meerhof Rob Meerhof (Burgemeester)
Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Wethouder) vanaf 29-08-2016
Foto van Joop Klinkhamer Joop Klinkhamer (Wethouder)
Foto van Marco Olij Marco Olij (Wethouder) tot 29-08-2016
Foto van Tine Schaafsma Tine Schaafsma (Wethouder)
Foto van Annelies van den Assem Annelies van den Assem (Gemeentesecretaris)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Lizette Ouwehand Lizette Ouwehand (Griffier)
Foto van Eline 't Hoen Eline 't Hoen (Medewerker griffie/plv griffier)
 

Presidium

Orgaan informatie

Logo van Presidium
Aantal zetels op 31-12-2016
6

Leden

Foto van Ria Bisseling Ria Bisseling (Fractievoorzitter)
Foto van Joke van der Blom Joke van der Blom (Fractievoorzitter) vanaf 29-08-2016
Foto van Rosemarijn Dral Rosemarijn Dral (Fractievoorzitter)
Foto van Bert Jongert Bert Jongert (Fractievoorzitter)
Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Fractievoorzitter) tot 29-08-2016
Foto van Jan Ras Jan Ras (Fractievoorzitter)
Foto van Peter de Wit Peter de Wit (Fractievoorzitter)
Foto van Rob Meerhof Rob Meerhof (Voorzitter)
Foto van Lizette Ouwehand Lizette Ouwehand (Griffier)
Foto van Arjen Ronner Arjen Ronner (plvv Voorzitter gemeenteraad)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Intern lid RKC) tot 29-08-2016
Foto van Fred de Lorijn Fred de Lorijn (Intern lid RKC) vanaf 26-09-2016
Foto van Raimond Schikhof Raimond Schikhof (Intern lid RKC)
Foto van Paul Klukhuhn Paul Klukhuhn (Extern lid RKC)
Foto van L. de Ridder L. de Ridder (Extern lid RKC) vanaf 29-08-2016
Foto van Wouter van Balen Wouter van Balen (Extern voorzitter RKC) tot 19-03-2016
Foto van Barbara IJsselmuiden Barbara IJsselmuiden (Extern voorzitter RKC) vanaf 19-03-2016