Organisatie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Rosemarijn Dral Rosemarijn Dral (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Tine Schaafsma Tine Schaafsma (Fractievoorzitter) tot 27-03-2014
Foto van Rene Blokzijl Rene Blokzijl (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Rob Konijnenburg Dhr Rob Konijnenburg (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Janneke Lagerwaard Janneke Lagerwaard (Raadslid)
Foto van Edwin Stokvis Edwin Stokvis (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Roy Abdul Rasjid Roy Abdul Rasjid (Fractieassistent) vanaf 14-04-2014
Foto van Mark Fransen Mark Fransen (Fractieassistent) vanaf 14-04-2014
Foto van Raimond Schikhof Raimond Schikhof (Fractieassistent) vanaf 14-04-2014
 

Fractie Bisseling

Fractie informatie

Logo van Fractie Bisseling

Leden

Foto van Jan Wilms Jan Wilms (Fractieassistent) vanaf 03-02-2014tot 24-03-2014
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Bert Jongert Bert Jongert (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Cindy de Boer Cindy de Boer (Raadslid) vanaf 15-12-2014
Foto van Dhr Rob Monen Dhr Rob Monen (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 15-12-2014
Foto van Arjen Ronner Arjen Ronner (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Cindy de Boer Cindy de Boer (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014tot 15-12-2014
Foto van Arie de Boer Arie de Boer (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van Joop Klinkhamer Joop Klinkhamer (Fractieassistent) tot 14-04-2014
Foto van David Lindenaar David Lindenaar (Fractieassistent) vanaf 12-05-2014
Foto van Marja van der Pol-Gase Marja van der Pol-Gase (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014
 

GemeenteBelangen

Fractie informatie

Logo van GemeenteBelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Ria Bisseling Ria Bisseling (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Erik Bloem Dhr Erik Bloem (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Dhr Klaas Buis Dhr Klaas Buis (Raadslid) vanaf 01-01-2014tot 27-03-2014
Foto van Mevr Mary Zondervan Mevr Mary Zondervan (Raadslid) tot 10-02-2014
Foto van Albertina Fijn Albertina Fijn (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014
Foto van Mevr Ank Keijzer Mevr Ank Keijzer (Fractieassistent) vanaf 01-01-2014tot 27-03-2014
Foto van Guus Kramer Guus Kramer (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014
Foto van Fred de Lorijn Fred de Lorijn (Fractieassistent) vanaf 10-07-2014
Foto van Jan Wilms Jan Wilms (Fractieassistent) vanaf 01-12-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Teun Flens Teun Flens (Raadslid)
Foto van Marc Flens Marc Flens (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Eilko de Jong Dhr Eilko de Jong (Fractieassistent) vanaf 01-01-2014tot 27-03-2014
Foto van Marlies Ras Marlies Ras (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Marco Olij Marco Olij (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014tot 14-04-2014
Foto van Joke van der Blom Joke van der Blom (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Paul Klarenbeek Paul Klarenbeek (Fractieassistent) vanaf 12-05-2014
Foto van Peter de Vries Peter de Vries (Fractieassistent)
Foto van Chris Ypma Chris Ypma (Fractieassistent)
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Peter de Wit Peter de Wit (Fractievoorzitter)
Foto van Dhr Pim Beudeker Dhr Pim Beudeker (Fractieassistent) tot 27-03-2014
Foto van Greet Oosterbaan Greet Oosterbaan (Fractieassistent)
Foto van Eelco Taams Eelco Taams (Fractieassistent) vanaf 27-03-2014
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Peter Leegwater Peter Leegwater (Burgemeester) vanaf 01-10-2014
Foto van Dhr Paul Möhlmann Dhr Paul Möhlmann (Burgemeester) tot 30-09-2014
Foto van Joop Klinkhamer Joop Klinkhamer (Wethouder) vanaf 14-04-2014
Foto van Marco Olij Marco Olij (Wethouder) vanaf 14-04-2014
Foto van Tine Schaafsma Tine Schaafsma (Wethouder) vanaf 14-04-2014
Foto van Dhr Peter Visser Dhr Peter Visser (Wethouder) tot 27-03-2014
Foto van Dhr Reinout Schaatsbergen Dhr Reinout Schaatsbergen (Gemeentesecretaris)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Lizette Ouwehand Lizette Ouwehand (Griffier)
Foto van Eline 't Hoen Eline 't Hoen (Medewerker griffie/plv griffier)
 

Presidium

Orgaan informatie

Logo van Presidium
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Ria Bisseling Ria Bisseling (Fractievoorzitter)
Foto van Rosemarijn Dral Rosemarijn Dral (Fractievoorzitter)
Foto van Bert Jongert Bert Jongert (Fractievoorzitter)
Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Ras Jan Ras (Fractievoorzitter)
Foto van Peter de Wit Peter de Wit (Fractievoorzitter)
Foto van Rob Meerhof Rob Meerhof (Voorzitter)
Foto van Lizette Ouwehand Lizette Ouwehand (Griffier)
Foto van Arjen Ronner Arjen Ronner (plvv Voorzitter gemeenteraad)
 

Rekenkamercommissie

Orgaan informatie

Logo van Rekenkamercommissie

Leden

Foto van S.G.R. (Siefko) Julius S.G.R. (Siefko) Julius (Intern lid RKC) vanaf 14-05-2014
Foto van Raimond Schikhof Raimond Schikhof (Intern lid RKC)
Foto van Dhr Theo Vernooij Dhr Theo Vernooij (Extern lid RKC)
Foto van Wouter van Balen Wouter van Balen (Extern voorzitter RKC)